Salg

Bild på Stefan Ivarsson

Stefan Ivarsson

Försäljningschef Sverige
+46 340-20 11 01
stefan.ivarsson@bolest.se
Bok: Katedralen vid havet
Musik: Pink Floyd

Conny Anthav

Conny Anthav

Sälj och servicekoordinator
+46 340-20 11 04
conny.anthav@bolest.se
Musik: Heavy metal som Metallica och AC/DC
Intresse: Motorcyklar

Bild på Niklas Dahl

Niklas Dahl

Lager- och orderadministratör
+46 340-20 11 26
niklas.dahl@bolest.se
Musik: Allt beroende på humör
Film: Trainspotting

Prosjekt

Gustav Prejer Bolest

Gustav Prejer

Ledare projektavdelningen
+46 70-864 10 06
gustav.prejer@bolest.se
Film: Point Break
Intresse: Inredning, arkitektur och design

Bild på Hans Hövde

Hans Hövde

Projekt, inköp och dokumentation
+46 340-20 11 09
hans.hovde@bolest.se
Musik: Lars Winnerbäck och sjuttiotalsdisco
Film: Femte elementet

Bild på Kenth Johansson

Kenth Johansson

Konstruktör
+46 340-20 11 27
kenth.johansson@bolest.se
Bok: Chateau vadå
Film: Interstellar, Matrix och annan Sci-Fi

Per Christian Berg

Per Christian Berg

Montasjeleder
+47 910 02 363
per.christian.berg@bolest.no
Hobby: Supporting Arsenal fotball klubb
Musikk: Soul musikk fra 70 og 80 tallet.

Service / ettermarked

Conny Anthav

Conny Anthav

Sälj och servicekoordinator
+46 340-20 11 04
conny.anthav@bolest.se
Musik: Heavy metal som Metallica och AC/DC
Intresse: Motorcyklar

Bild på Wojciech Szablewski

Wojciech Szablewski

Servicetekniker
+46 340-20 11 11
ws@bolest.se
Musik: Gammaldags rock
Film: Alla med Anthony Hopkins

Administrasjon

Bild på Sussanne Karlsson

Susanne Karlsson

Ekonomi & administration
+46 340-20 11 10
susanne.karlsson@bolest.se
Musik: All musik, men främst rock.
Film: Pulp Fiction och Den gröna milen

Produksjon

Bild på Martin Jonsson

Martin Jonsson

Platschef / Produktionsansvarig
+46 340-20 11 17
martin.jonsson@bolest.se
Bok: Liftarens Guide till galaxen
Film: Star Wars

Marcus Johansson

Marcus Johansson

El & Styrsystemsansvarig
+46 340-20 11 03
marcus.johansson@bolest.se
Intresse: Fiske
Film: Monty Python’s Life of Brian

Bild på Ronny Stern

Ronny Stern

Plåtslagare
+46 340-20 11 07
ronny.stern@bolest.se
Musik: Rockklassiker
Intresse: Familj och cykling

Om Bolest.

Bolest startet virksomheten i 1992 under navnet Lackboxar i Varberg AB og i 1999 skiftet navn til Bolest i Varberg AB. Bolest sitt hovedprodukt er lakkeringsanlegg av høyeste kvalitet. Vi har også et bredt utvlagt av komplementære produkter. Blant annet ventilasjonsdetaljer fra vårt eget metallverksted.

2014 ble Bolest og Holgers slått sammen, og vi heter nå Bolest AS. Nå är vi på Skandinavias største produsent og leverandør av komplette beleggsystemer til bilindustrien og overflatebehandlingssystemer.

Bolest er til stede i både Norge og Sverige, med kontorer for salg, markedsføring, design, produksjon, installasjon, service og ekspertise innen prossessventilasjon. Selskapet har også et bredt spekter av maskiner, verktøy og forsyninger for arbeid innen overflatebehandlinger.